Italské rozkládací pohovky pro každodenní spaní, luxusní sedací soupravy, italské luxusní pohovky, nábytek

Italské rozkládací pohovky pro každodenní spaní,  luxusní sedací soupravy, italské luxusní pohovky, nábytek

Dnes vám nabízíme novou WEB POHOVKU UNDER 2.0, kterou si můžete lehce vybavit obývací pokoj.

Užijte si online sestavování podle vlastních představ.


Při zařizování často přehlížíme možnosti přizpůsobit několikrát stejný výrobek novým potřebám, měnit ho podle chuti. Jsme si vědomi, že není snadné uspokojit tyto potřeby, Nicméně z nedávného výzkumu vyplývá, že současní mladí lidé se pohybují, mění zaměstnání a bydliště mnohem rychleji než jejich rodiče. Produkt, který je může následovat a měnit se, podle změn osobního stylu, je ideální.

Pokud jde o změny v obývacím pokoji, našli jste
ideální produkt - pohovky DOIMO SALOTTI UNDER.Sestavte si pohovnu UNDER ONLINE.

Pohovka UNDER se skládá z různých prvků: základny, nohou, područek, opěradel a sedáků. U každé z těchto položek jsou k dispozici další varianty. Základna má různé délky, nohy mohou být vyrobeny ze dřeva nebo kovu, loketní opěrky a vysoké nebo nízké opěradla, různé potahové látky, apod.

Po výběru uspořádání budema pokračovat výběrem potahových látek. Jsou připraveny rozmanité palety barev, představující různé styly. Stačí si jen vybrat z připravených vzorníků.
Možné kombinace jsou téměř nekonečné.JAK POUŽÍT konfigurátor pohovky UNDER?

Chcete-li pomoci při konfiguraci vaší pohovky UNDER, existuje on-line konfigurátor.
Inspirace najdete v katalogu, který si můžete stáhnout ZDE. S použitím počítače si můžete navrhnout pohovku UNDER volbou variant použitých dílů a kombinace potahových látek.

Na závěr si můžete svůj projekt
vytisknout nebo ho uložit do souboru PDF a poslat nám ho jako přílohu zprávy, kterou pošlete na adresu praha@moderndesign.cz.

My vám, vaši poptávku zkontrolujeme a pošleme vám cenovou nabídku.


Co je jednodušší?

Vyměnit pohovku nebo změnit vzhled?

Chcete-li změnit vzhled obývacího pokoje, nemusíte měnit sedací soupravu, ale bude stačit změnit kombinace potahových látek, popř. doplnit stávající pohovku o další díly.

Jak? Vysvětlení najdete v tomto videu.


Kromě toho, že pohovku UNDER složíte v krátkém čase, můžete ji také během několika minut rozložit. Je tedy ideální pro lidi s mladým duchem a touhou po změně.

TELEFON: 775 627 848

Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.    DITRE ITALIA
    GYFORM
    UNDER 2.0
    FORMENTI

Navštivte nás na Faccebooku Sledujte nás na Twitteru Navštivte nás na Instagramu @Allysofabeds Katalogy PDF

ROZKLÁDACÍ POHOVKY

Vyhledávání dle parametrů / Milano Bedding / Vitarelax / Ditre ItaliaProdej - Ally s.r.o., Vestec, Průběžná 208, 252 42, IČ: 27171175 DIČ: CZ27171175

Telefon: +420 775 627 848, 775 775 320 Email: in@italsky-nabytek.euLuxusní italský nábytek, Luxusní italské sedačky, luxusní pohovky, luxusní sedací soupravy, kožené sedačky, rozkládací sedačky, rozkládací pohovky, rozkládací sedací soupravy, rozkládací sedačky pro každodenní spaní, rozkládací pohovky pro každodenní spaní, rozkládací sedací soupravy pro každodenní spaní, sedačky s rozkládací postelí, zdravé spaní na rozkládacích sedačkách, FORMENTI, MILANO BEDDING, GYFORM, MARTINI´S, DITRE ITALIA,FLEXTEAM, DOIMO SALOTTI italský nábytek, moderní nábytek, design, moderní design, interiéry, návrhy interiérů, 3D návrhy, 3D vizualizace, ROMANO DESIGN, italský nabytek, designový nábytek, moderní nábytek, moderní design Praha, moderní Design Ostrava, moderní design Brno, moderní design Bratislava, luxusní interiéry, návrhy interiérů, moderní interiéry, kuchyň, kuchyně, luxusní kuchyně, moderní kuchyně, kuchyně na míru, luxusní sedačky, sedací soupravy, italské sedací soupravy, italské pohovky, kožené sedačky, rozkládací pohovky, rozkládací sedačky, rozkládací sedačky pro každodenní spaní, koberce, kusové koberce, moderní koberce, kancelářský nábytek, nábytek pro kanceláře, luxusní sedací soupravy, luxusní pohovky, luxusní sedačky, kožené sedačky, kožené pohovky, rozkládací sedačky pro každodenní spaní, rozkládací pohovky na každodenní spaní, italský nábytek, design interiérů, návrhy interiérů, návrhy a realizace interiérů, obývací pokoje, loýnice, šatní skříně, šatny, kuchyně, luxusní kuchyně, moderní koberce, eshop rozkládací sedačky, italský design, zařízení malého bytu, zařizujeme malý byt, nábytek pro mladé, nábytek pro singles, zařízení luxusního bytu, zařízení luxusního domu, nábytek pro luxusní domy, nábytek pro luxusní byty, italské pohovky, italské sedací soupravy, italské sedačky, designový nábytek, nábytek pro náročné, pohovky pro náročné, sedací spoupravy pro náročné, krásný nábytek, moderní interiér, moderní nábytek, luxusní interiér, designer, navrhování interiérů